BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ A ZÁMKY

TEL:     602 208 389

Potřebujete nový zámek do dveří, kliky a bezpečnostní kování, kopírovat klíče či vyměnit celou vložku u dveří?

Naše zámečnictví Famikl Vám dokáže pomoci. Léta praxe, rozumné ceny a přehled v oboru, to vše skýtá naše zámečnictví. Přijďte se přesvědčit do naší prodejny - městská část Praha 9.
Výroba klíčů či odborná rada s nákupem bezpečnostních vložek, zámků, kování i klik od jsou naší každodenní rutinou.
Prodej zámků, vložek a kování
Široká nabídka zboží pro zámečníky i běžné zákazníky. Visací zámky či klasické zámky, cylindrické vložky či bezpečnostní kování? U nás není žádný problém najít produkty dle požadované bezpečnostní třídy a designu. Zvláštní pozornost určitě upoutá naše kování na dveře, kde naleznete nepřeberné množství tvarů a materiálů.

Kování a zámky, vložky

Naše léty prověřené zámečnictví poskytuje všechny běžné služby spojené se zámečnickým zbožím a činnostmi. Prodej kování, zámků či vložek a v případě potřeby jejich následná instalace. Nemusí se ovšem jednat jen o běžnou montáž zámku či kování v bytě, jsme schopni zajistit potřeby i pro nebytové domy a jejich zabezpečovací systémy. Nejžádanějšími zámečnickými pracemi jsou u nás:

- rychlé kopírování a výroba klíčů
- maloobchod - velkoobchod se zámečnickými potřebami
- opravy, montáže a přestavby vložek
- opravy, montáže, přestavby a otevírání zámků
- odborná konzultace a prodej generálních systémů

Prodáváme mnoho různých typů zboží a jejich modelů. Největší skupinu tvoří zámečnické zboží tuzemských značek. Ať už hledáte kování, vložky do dveří či zámky jak bezpečnostní, tak visací, kliky v klasickém i v moderním provedení. S námi nemůžete vybrat špatně.